Plus

Wyszukiwarka

Specjalista ds. Wsparcia Procesów BezpieczeństwaWarszawa, nr ref. Z/DBT

Miejsce pracy: Dział Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

Twoje zadania:

  • Utrzymanie aplikacji Biura Bezpieczeństwa Teleinformatycznego (bazodanowe interface web)
  • Raportowanie ad hoc z AD, Itam, SAP, logi
  • Utrzymanie i administracja serwera Windows 2008
  • Analiza ryzyka oraz inne wg potrzeb
  • Znajomość technik i narzędzi Computer forensic będzie dodatkowym atutem
  • Poświadczenie Bezpieczeństwa Osobowego do min. ?poufne? mile widziane

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat kierunków: informatyka, telekomunikacja, prawo lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Umiejętności informatyczne w zakresie: tworzenia i obsługi aplikacji web, SQL ? umiejętność tworzenia, administracji baz danych, zadawania pytań do baz danych
  • Umiejętność administracji serwera Windows 2008, mile widziana znajomość Linux
  • Znajomość MS Active Directory, domeny Windows
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, w tym z dokumentacji technicznej anglojęzycznej
  • Preferowane cechy osobowości: lojalność, dyskrecja, kultura osobista, asertywność

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą,
złóż CV oraz list motywacyjny
z zaznaczeniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzula poufności. Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.) prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych jest Polkomtel Sp. z o.o. Dane te będą przetwarzane w celu: wyboru najlepszych kandydatów do pracy, archiwizacji, jak również na potrzeby innych rekrutacji. Pamiętaj, ze masz prawo wglądu do swoich danych i ich zmiany.